DETRAMAX® MEDICAL ŻYŁY I NACZYNIA to wyrób medyczny przeznaczony do delikatnego masażu i stymulacji układu limfatycznego i naczyniowego.

Zawiera bezpieczne, naturalne substancje (flawonoidy i glikozydy) pochodzące z owoców kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum) oraz z liści czerwonych winorośli (Vitis vinifera), które korzystnie wpływają na jakość i funkcjonowanie układu żylnego i limfatycznego.

 

Wmasowanie hydrożelu w skórę wywołuje przyjemne uczucie i łagodzi dolegliwości związane z żylakami, obrzękami, bólem oraz uczuciem ciężkich i zmęczonych nóg. Przyjemny efekt chłodzenia.

 

DETRAMAX® MEDICAL ŻYŁY I NACZYNIA

  • na żylaki, ból i obrzęki
  • łagodzi uczucie ciężkich i zmęczonych nóg
  • łagodzi mrowienie i wrażliwość kończyn
  • zmiękcza i nawilża skórę nóg.

Woda, glikol propylenowy, alkohol denat., ekstrakt z nasion Aesculus Hippocastanum, ekstrakt z liści Vitis Vinifera, mentol, fenoksyetanol, karbomer, esencja zapachowa, metyloparaben, wodorotlenek sodu, benzoesan benzylu, etyloparaben, butyloparaben, propyloparaben.

W przypadku dolegliwości wmasować żel 2-3 razy dziennie delikatnymi, okrężnymi ruchami palców w skórę kończyn dolnych. Nałóż wystarczającą ilość produktu, aby powstała odpowiednia warstwa nawilżająca i natłuszczająca. Na ten sam obszar skóry można stosować maksymalnie 4 razy dziennie.

Ostrzeżenie:

Produkt nieodpowiedni dla dzieci. Przeznaczony  wyłącznie do stosowania zewnętrznego na skórę kończyn dolnych. Nie stosować na zranioną skórę, błony śluzowe, okolice oczu i piersi. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować po upływie zalecanej daty ważności. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego otwarcia.

 

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od +5 do +27°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

 

Zawartość opakowania: żel 100 ml

 

Producent: Solinea Sp. z o.o., Elizówka,ul. Szafranowa 6, 21-003 Ciecierzyn, PL. Wyprodukowano w Czechach.

Dystrybutor: Simply You Novascon Sp. z o.o., Ul. Skierniewicka 10A, 01-230  Warszawa.