Kariera

Wierzymy w to, że pracownicy są najważniejszym kapitałem każdego pracodawcy; najwyższą wartością.

Dołącz do nas

Obecnie poszukujemy

Bez ludzi, firmy byłyby wyłącznie nic nie znaczącymi budynkami i stertą dokumentów.

Dzięki migracjom pracowników firmy zyskują nowe kompetencje, nowe doświadczenia, odmienną perspektywę. Zmieniają się, rozwijają. Dzięki lojalności pracowników są w stanie zachować stabilizację i płynnie realizować swoje cele.

Wierzymy, że najważniejszym elementem jest PASJA. Jeśli ją masz to możesz być pewien, że wykonujesz dokładnie to, do czego masz wszelkie niezbędne predyspozycje. Czerpiesz z pracy radość i satysfakcję.
Ciebie szukamy.

Jacy jesteśmy i co jest dla nas ważne

Osiąganie wyników jest dla nas ważne, abyśmy mogli sprawnie realizować naszą strategię rozwoju Firmy. Dlatego działamy szybko i jesteśmy otwarci na zmiany. Wiele od siebie wymagamy, ale dzięki temu możemy się rozwijać z korzyścią dla siebie i Firmy.

Kogo szukamy?

Chcemy mieć w swoim zespole kompetentne i w pełni zaangażowane osoby, które kierują się podobnymi wartościami jak nasze. Szukamy osób z pasją, odpowiedzialnych, otwartych na wyzwania, zorientowanych zarówno na cele jak i na relacje z innymi.

Chcemy razem osiągać sukcesy na rynku i razem się nimi cieszyć. Nawet wówczas, kiedy jest trudno – razem szukać rozwiązań i wygrywać.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Po selekcji nadesłanych aplikacji przeprowadzamy wstępne, 10-15 minutowe wywiady telefoniczne, a następnie zapraszamy wybranych kandydatów na spotkania.

W zależności od stanowiska pracy spotkania obejmują 2, 3 etapy, na które składają się wywiady rekrutacyjne, testy kompetencyjne i zadania do wykonania.
W uzgodnieniu z kandydatami sprawdzamy referencje z poprzednich miejsc pracy.
Rekrutacja prowadzona jest przez bezpośredniego przełożonego danego stanowiska ze wsparciem HR Managera.

Tak prowadzony proces rekrutacji pozwala nam ocenić motywację i kompetencje kandydatów oraz ich dopasowanie do zespołu i naszej organizacji.

Przekazujemy kandydatom informację zwrotną o wynikach testów i naszych decyzji.

Jak wygląda wdrożenie do pracy?

Wiemy, jakie to trudne zaczynać pracę w nieznanym środowisku pracy. Wiemy, ile czasu trzeba poświęcić, żeby dobrze się poznać, nauczyć się organizacji, zasad pisanych i niepisanych, dostosować się.

Pomagamy – organizujemy wdrożenie do pracy w oparciu o harmonogram i stawiamy niższe wymagania na początek. Uczymy i kierujemy, dajemy wskazówki i dzielimy się wiedzą. Sprawdzamy również efekty wdrożenia.

Proces jest zorganizowany i usystematyzowany. Na etapie wdrożenia każdy może liczyć na swojego przełożonego i kolegów. Typujemy też doświadczonych, kompetentnych i zaangażowanych pracowników na opiekunów nowozatrudnionych. Ich zadaniem jest nieformalne wprowadzenie nowej osoby do zespołu.