KASZLE-Q pastylki zawiera naturalne substancje czynne, które pomagają łagodzić najczęstsze objawy związane z przeziębieniem, takie jak suchy i mokry kaszel, ból gardła i chrypka. Pastylki do ssania tworzą warstwę ochronną na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła. W ten sposób produkt łagodzi podrażnienia i kaszel oraz zmniejsza uczucie drapania w gardle. Produkt może być stosowany przez osoby z celiakią, a także przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

WSKAZANIA

KASZLE-Q pastylki zawierają unikalną mieszankę 5 ziół, które pomagają łagodzić najczęstsze objawy związane z przeziębieniem:

  • łagodzą kaszel,
  • zmniejszają ból gardła,
  • łagodzą drapanie w gardle,
  • koją podrażnione gardło.

SUBSTANCJE AKTYWNE

KASZLE-Q pastylki Dr. Weiss zawierają unikalne połączenie ziół:

  • babka (Plantago lanceolata),
  • kadzidłowiec (Boswellia serrata),
  • macierzanka (Thymus zygis),
  • bazylia (Ocimum basilicum),
  • eukaliptus (Eucalyptus globulus).

SKŁAD

Syrop glukozowy, sacharoza, ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata), ekstrakt z babki lancetowatej (Plantago lanceolata), olej eukaliptusowy (Eucalyptus globulus), mentol, ekstrakt z bazylii (Ocimum basilicum), olej z macierzanki (Thymus zygis), selenian sodu pentahydrat (selen).

DAWKOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA

Co 2-3 godziny rozpuścić w ustach 1 pastylkę. Pastylek nie należy żuć ani połykać. Nie przekraczać dawki 7 pastylek dziennie dla osób dorosłych i dawki 5 pastylek dziennie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dzieci w wieku od 3 do 6 lat mogą przyjmować maksymalnie 3 pastylki dziennie, dzieci w wieku od 7 do 14 lat maksymalnie 4 pastylki dziennie. Podawać tylko dzieciom, które potrafią bezpiecznie wysysać pastylkę! Nie stosować przez okres dłuższy niż 30 dni.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze 15–25 °C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, mrozu i wysokich temperatur. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci!

PRZECIWWSKAZANIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Nie zaleca się stosowania produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej dawki. Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający.

Produkt można podawać dzieciom powyżej 3 roku życia. W przypadku jakichkolwiek pytań należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Nie stosować po upływie terminu ważności.

 

ZAWARTOŚĆ: Pastylki dostępne są w opakowaniach po 12 pastylek i 24 pastylki.

 

Producent: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praga 3, Czechy.

Wyprodukowano w Szwajcarii.

Dystrybutor w Polsce: Simply You Novascon Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa.