Polomag® B6 Max to suplement diety uzupełniający poziom magnezu i witaminy B6 w diecie.

Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego. Magnez i witamina B6 pomagają w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia oraz wpływają na utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych.

Magnez w postaci cytrynianu, jednej z najlepiej przyswajalnych form.

Zastosowanie:

Preparat stosowany w celu uzupełnienia poziomu magnezu w okresie zwiększonego zapotrzebowania oraz w przypadku niedostatecznej podaży z dietą.

Dla kogo: Dla osób dorosłych

Magnez bierze udział w wielu ważnych procesach fizjologicznych i biochemicznych zachodzących w naszym organizmie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego, a także utrzymaniu właściwej równowagi elektrolitowej. Przyczynia się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina B6 pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto witamina B6 wspiera prawidłową produkcję czerwonych krwinek.

Skład porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia: 

Składnik Zawartość w 1 tabletce %RWS*
Magnez 100 mg 26,7
Witamina B6 5 mg 357

*RWS – referencyjne wartości spożycia.

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu:
1 tabletka dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia w ciągu dnia.

Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem.

Sposób użycia:
Preparat należy spożyć podczas lub po posiłku. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

Dostępne opakowania:

90 tabletek