REUMABLOK AKUT FORTE jest wyrobem medycznym przeznaczonym do masażu bolących i zesztywniałych stawów. Skutecznie łagodzi objawy choroby reumatycznej stawów, takie jak ból, sztywność, mrowienie i drętwienie oraz sprzyja ich regeneracji. Znacząco przyczynia się do łagodzenia stanów zapalnych i obrzęków oraz poprawia ruchomość stawów. Nadaje się do stosowania zarówno przy bólach reumatycznych stawów, jak i przy chorobach zwyrodnieniowych stawów lub przeciążeniach stawów. Przyjemna, nieklejąca się i łatwa aplikacja.

REUMABLOK AKUT FORTE zawiera leczniczy torf oraz naturalne ekstrakty z tarczycy bajkalskiej, rozmarynu, żywokostu i bazylii. Aplikacja w formie masażu rozluźnia stawy, aktywuje działanie przeciwzapalne, zmniejsza ból, mrowienie i drętwienie stawów oraz łagodzi obrzęki. Wielokrotna aplikacja w formie masażu zwiększa skuteczność działania produktu.

 

Maść na bóle reumatyczne i zesztywniałe stawy:

  • łagodzenie bólu, mrowienia i drętwienia stawów
  • rozluźnienie zesztywniałych stawów i poprawa ich ruchomości
  • łagodzenie stanów zapalnych i obrzęków

Skład: Aqua, Glycerin, Ethanol, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Sodium Acrylate/ Acryloyldimethyl Taurate, Scutellaria Baicalensis Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Laureth-9, Glycol Palmitate, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Menthol, Phenoxyethanol/ Methyl-/ Buthyl-/ Ethyl-/Propylparaben, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Ocimum Basilicum Oil, Sodium Humate, Fulvic Acid.

Zastosowanie:

Produkt przeznaczony jest do miejscowego, zewnętrznego stosowania na stawy. Odpowiednią ilość preparatu (w zależności od wielkości stawu) nanieść i wmasować w skórę okrężnymi ruchami 3-6 razy dziennie.

Nakładać maksymalnie 8 razy dziennie na ten sam obszar skóry.

Ostrzeżenie: Nie stosować na zranioną skórę. Preparat nie jest odpowiedni dla małych dzieci i kobiet w ciąży. Nie nakładać na skórę wokół oczu, na błony śluzowe i piersi. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować po upływie terminu ważności. Stosować przez krótki czas, do ustąpienia ostrych dolegliwości. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Przechowywać: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze od +15 do +25 °C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, mrozem i wysokimi temperaturami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Po użyciu szczelnie zamknąć oryginalne opakowanie.

Opakowanie: 125 ml

 

Producent: Simply You Pharmaceuticals a.s, Roháčova 188/37, 130 00 Praha, Czechy.  Wyprodukowano w Czechach.

Dystrybutor: Simply You Novascon Sp. z o.o., ul. Skierniewicka 10A, 01-230 Warszawa.